укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Фінзвітність

Успіх проектів у цій галузі залежить, насамперед, від якості племінного поголів’я. Саме тому ТОВ «Агропрайм Ходинг» у 2008 році побудувало один із найкращих в Україні племінних заводів, генетичною основою якого стали чистопорідні свинки та кнурці порід Велика Біла та Ландрас французької селекції. У 2010 році розширено генетичну базу тварин, завезені чистопорідні свинки та кнурці порід Велика Біла та Ландрас німецької селекції з ФРН. У січні 2014 року генетична база племінного поголів’я поповнилася племінними тваринами компанії Gene+ (Франція). Впроваджено ДНК-генетичне тестування тварин, а також додаткові заходи біобезпеки на племзаводі та відгодівельному комплексі. У 2019 році реконструйовано ферму для відгодівлі свиней в с. Березино Тарутинського району.

 

Породи
Велика Біла та Ландрас — м’ясні породи, які ідеально підходять для селекції. Вони відрізняються виходом високоякісного пісного м’яса, стійкі до інфекцій та стресу, багатоплідні, мають високу резистентність, швидко набирають товарну масу.

 

Велика Біла та Ландрас — найбільш розповсюджені породи в Європі, Україні та Росії. Вони активно використовуються для промислового схрещування, а їх помісі мають високі промислові якості.

 


Помісі першого покоління
Висока продуктивність свиней забезпечується схрещуванням тварин спеціалізованих порід, типів та ліній, що вигідно поєднуються за відтворювальними, відгодівельними та м’ясними якостями. Схрещування дає можливість отримати значну прибавку в продуктивності свиней. Так, скороспілість помісного молодняку підвищується на 5-12% при одночасному зниженні витрат кормів на 1 кг приросту на 0,3-0,8 кормової одиниці. Помісі першого покоління порід Велика Біла та Ландрас мають вихід м’яса на 5% більший, ніж у материнських породах.

Здобутки провідних європейських компаній у галузі племінного свинарства втілені в життя на племінному заводі ТОВ «Агропрайм Холдинг».

Свинарство — одна з найбільш ефективних галузей тваринництва. Порівняно з іншими сільськогосподарськими тваринами свині характеризуються рядом біологічних особливостей, серед яких найважливішими є:
  • короткий цикл відтворення
  • багатоплідність
  • адаптаційна здатність
  • високий забійний вихіді.
Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання