укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Фінзвітність

Племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» збудовано в 2008 році в с. Каракурт Болградського району Одеської області з урахуванням найсучасніших європейських технологій у галузі племінного свинарства. Проект розроблено УкрНДІагропроект та Національним аграрним університетом з використанням обладнання фірми Agrico (Чехія). Багатий досвід Agrico в облаштуванні племзаводів Європи українські фахівці адаптували до кліматичних умов Одеського регіону.


У січні 2009 року підприємство отримало статус племінного репродуктора, а в лютому 2011 року наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України його було підвищено до статусу племінного заводу.

Екологічна безпека та санітарний режим
Розташування всіх будівель племзаводу відповідає як українським, так і європейським нормам та стандартам санітарних розривів між комплексом та населеними пунктами. Екологічна безпека проекту підтверджена висновком Міністерства України з питань охорони навколишнього природного середовища.

 

Усі виробничі процеси на підприємстві відповідають ветеринарним і санітарним вимогам України та знаходяться під постійним контролем офіційних державних ветеринарних лікарів.

 

Технологія утилізації гною, використана при будівництві заводу, гарантує абсолютну санітарну безпеку і передбачає переробку гною з подальшим використанням його як добриво. Дотримання високого рівню санітарного режиму гарантує максимальне збереження стада. В приміщеннях заводу забезпечене підтримання оптимальних показників мікроклімату, ефективний захист поголів’я від впливу навколишнього середовища та мінімізовані ризики проникнення інфекцій.

Кормова база
До складу племзаводу ТОВ «Агропрайм Холдинг» входить власний комбікормовий цех, обладнаний устаткуванням для дозування, змішування та гранулювання кормів. Для зберігання річного запасу кормів використовується міні-елеватор, який забезпечує одночасне зберігання 8 компонентів сировини високої якості. Це дозволяє готувати різноманітні кормосуміші для відгодівлі всіх категорій тварин, що утримуються на заводі. Впроваджена пряма подача кормів до приміщень за допомогою трубопроводу.

 

Контроль за якістю вхідної сировини та вироблених комбікормів здійснюється цілодобово власною виробничо-технологічною лабораторією, атестованою відповідно до вимог законодавчої бази України.


Наші переваги
Переваги племінного заводу ТОВ «Агропрайм Холдинг» – у поєднанні природних складових, відмінної селекції та технологічних умов. Чистопорідні свинки та кнурці, вирощені на нашому заводі, стали ядром високопродуктивного стада десятків племінних та відгодівельних господарств. Впроваджені технології дають можливість реалізувати продукцію до всіх регіонів України.

Свинарство — одна з найбільш ефективних галузей тваринництва. Порівняно з іншими сільськогосподарськими тваринами свині характеризуються рядом біологічних особливостей, серед яких найважливішими є:
  • короткий цикл відтворення
  • багатоплідність
  • адаптаційна здатність
  • високий забійний вихіді.
Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання