укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
про компанію
контакти
написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Біопаливо

Племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» – постійний учасник українських та міжнародних агропромислових виставок. Саме там якнайкраще відбувається знайомство великої кількості зацікавлених споживачів з нашою продукцією.

Транспортування та експозиція тварин на виставки – доволі складний процес, але наші свинки завдяки антистресовому гену добре його переносять.

Профільне видання «Аграрний тиждень» так описувало наших тварин на виставці: «Майданчик «Агропрайм Холдингу» на цій виставці відрізнявся від інших не лише оригінальним оформленням, а ще й облаштуванням та небаченою чистотою. Тут були зручні автоматичні поїлки та годівниці. Три охайні свинки породи Ландрас і стільки ж вгодованих хрячків Великої Білої привільно підходили до спеціальних напувальних трубочок, присмоктувалися до них, клапан вчасно відкривався і живильна рідина потрапляла безпосередньо до рота тварини, не виливаючись назовні. Достатньо було і поживної їжі в автоматизованих годівницях. І якщо в сусідніх загонах свині волали й навіть билися, то на майданчику «Агропрайм Холдингу» панували злагода й благодать. І відвідувачів виставки приваблювала така «свиняча Швейцарія». І малі й дорослі охоче підходили до п’яточкатих милих чистюль, намагаючись погладити або полоскотати їхні вуха».

З кожної виставки ми повертаємось з нагородами. Племзавод має дипломи різних ступенів за кращих свинок та кнурців виставок «Агро-2009» – «Агро-2015». У 2013 році «Агропрайм Холдинг» увійшов до незалежного експертного рейтингу найкращих підприємств «Аграрна еліта України». У 2014 році племзавод нагороджений почесним знаком Міністерства аграрної політики та продовольства України «За високі досягнення в розвитку племінного свинарства». Головному технологу господарства Василю Олександровичу Лимар присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України». У 2015 році племзавод «Агропрайм Холдинг» отримав Золоту медаль 27-ї Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2015» за вагомі досягнення в селекційно-племінній роботі у галузі свинарства. 

Виробляти свинину вигідніше, ніж яловичину. Cвині:
  • мають короткий цикл відтворення
  • велику плодовитість
  • більш епідеміологічно благополучні, ніж птахи та велика рогата худоба
  • м’ясо свиней має високі смакові якості.
Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання