укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Фінзвітність

Племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» – постійний учасник українських та міжнародних агропромислових виставок. Саме там якнайкраще відбувається знайомство великої кількості зацікавлених споживачів з нашою продукцією.

З кожної виставки ми повертаємось з нагородами. Племзавод має дипломи різних ступенів за кращих свинок та кнурців виставок «Агро-2009» – «Агро-2015».

 

У 2013 році «Агропрайм Холдинг» увійшов до незалежного експертного рейтингу найкращих підприємств «Аграрна еліта України».

 

У 2014 році племзавод нагороджений почесним знаком Міністерства аграрної політики та продовольства України «За високі досягнення в розвитку племінного свинарства». Головному технологу господарства Василю Олександровичу Лимарю присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

 

У 2015 та 2020 роках племзавод «Агропрайм Холдинг» отримав Золоті медалі Міжнародної агропромислової виставки «Агро» за вагомі досягнення в селекційно-племінній роботі у галузі свинарства.

 

  

Свинарство — одна з найбільш ефективних галузей тваринництва. Порівняно з іншими сільськогосподарськими тваринами свині характеризуються рядом біологічних особливостей, серед яких найважливішими є:
  • короткий цикл відтворення
  • багатоплідність
  • адаптаційна здатність
  • високий забійний вихіді.
Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання