укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Фінзвітність

На племзаводі «Агропрайм Холдинг» регулярно кожні два роки проводиться повна заміна кнурів-плідників та 20% свиноматок, щоб не допустити інбридингу й отримувати сперму тільки вищого ґатунку.

 

Велика Біла та Ландрас — м’ясні породи, які ідеально підходять для селекції. Вони відрізняються виходом високоякісного пісного м’яса, стійкі до інфекцій та стресу, багатоплідні, мають високу резистентність, швидко набирають товарну масу.

 

Від генетичного ядра на племзаводі розводяться в чистоті Велика Біла та ландрас, які реалізуються племінним господарствам. Також отримуються свинки F1 (Велика Біла (материнська лінія) х Ландрас (батьківська лінія), які реалізуються товарним господарствам.

 

Підбір пар здійснюється тоді, коли свиноматку готують до запліднення. Контролюється, щоб у її гніздах не було слабких поросят, щоб кількість кнурців не перевищувала кількість свинок, бо там переважає батьківська спадковість.

 

Цикл вирощування племінних тварин

Свинарство — одна з найбільш ефективних галузей тваринництва. Порівняно з іншими сільськогосподарськими тваринами свині характеризуються рядом біологічних особливостей, серед яких найважливішими є:
  • короткий цикл відтворення
  • багатоплідність
  • адаптаційна здатність
  • високий забійний вихіді.
Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання