укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Фінзвітність
Відгодівельний комплекс

11 серпня 2011 року ТОВ «Агропрайм Холдинг» ввів в експлуатацію найбільший в Одеській області відгодівельний комплекс потужністю 24 000 голів свиней на рік. Комплекс розташований в с. Каракурт Болградського району Одеської області.

 

Комплекс забезпечує промислове потокове, ритмічне протягом року, виробництво свинини в замкненому циклі.
 

Загальна кількість продуктивних свиноматок складає 1 250 голів одночасного утримання. Це дає змогу вийти на потужність комплексу 30 000 голів відгодованих товарних свиней (близько 3 тис. тонн високоякісного м‘яса) на рік.
 

Щотижнево з комплексу відвантажується 600 голів товарних свиней у живій вазі. Товарні партії поставляються на м’ясопереробні підприємства Південної, Східної та Центральної України.
 

У 2019 році реконструйовано відгодівельну ферму у с. Березино Тарутинського р-ну, на якій тепер додатково вирощується 4 000 голів товарних свиней на рік.

 

У ході реалізації проектів відгодівельного комплексу та ферми створено 115 нових робочих місць.


Технологічне обладнання для утримання свиней, лінії годування, цех з виробництва комбікормів, система сепарації та утилізації гною поставлені компанією «БАУЕР Текнікс с.р.о. Табор» (Чехія). Систему керування елеватором та комбікормовим цехом поставило НВП «Інновинпром» (Україна, м. Винниця). Система глибокої біологічної очистки гноєвих стояків — ТОВ «Екоенергобуд» (Україна, м. Кременчук).
 

Комплекс відповідає всім вимогам санітарно-гігієнічних стандартів та екологічних норм. При розташуванні будівель витримано норми санітарних розривів між комплексом та населеними пунктами. Технології утилізації гною, використані при будівництві комплексу, гарантують абсолютну санітарну безпеку і передбачають переробку гною з подальшим використанням його як добрива. Діє жорстка багаторівнева система санітарного та ветеринарного контролю, що забезпечує високу якість утримання та обслуговування тварин.

Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання