укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
про компанію
контакти
написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Біопаливо

Етапи розвитку
Історія ТОВ «Агропрайм Холдинг» починалася з обробки 5000 га землі, на яких ми вирощували кукурудзу, соняшник та пшеницю. За час нашої діяльності ми в 5 разів збільшили площу сільськогосподарських угідь, опанували нові види діяльності, налагодили реалізацію нашої продукції в Україні та на експорт. Зараз ми обробляємо 24 112 га ріллі в п‘яти районах Одеської області та активно розвиваємо тваринництво. У грудні 2014 ТОВ «Агропрайм Холдинг» стало членом Асоціації свинарів України.

Фактори успіху
Наші здобутки є результатом застосування передових технологій у сільському господарстві, інвестицій у сучасну техніку, ефективного менеджменту та відданої роботи працівників. В умовах жорсткої конкуренції ми від самого початку ретельно планували і плануємо витрати, орієнтуємось на енергозберігаючі технології. Ми вміємо рахувати кожну гривню і з максимальною ефективністю її використовувати.


Все це разом дозволило нам у стислі терміни стати одним із лідерів аграрного сектору Одеського регіону, ефективним національним товаровиробником.

Ми не збираємось зупинятися на досягнутому і продовжуємо нарощувати обсяги виробництва конкурентоздатної сільськогосподарської продукції, яка постачається як на внутрішній, так і на зовнішній ринки.

 

Наша місія  відродження економічного потенціалу українського села.

Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання