укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
про компанію
контакти
написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Біопаливо

«Агропрайм Холдинг» зосередив в числі своїх працівників професіоналів аграрної галузі. Провідні спеціалісти отримали досвід роботи на сільськогосподарських підприємствах Європи, поєднуючи закордонну практику та вітчизняний досвід. Впроваджена єдина автоматизована система управління по всіх відділеннях компанії. Це дозволило оптимізувати і стандартизувати бізнес-процеси. Ми ретельно відслідковуємо тенденції ринку та оперативно реагуємо на їх зміни. Пріоритет інтересів та потреб нашого клієнта, максимальна ефективність співробітництва — головні принципи роботи наших фахівців.

Ігнат Лариса Іванівна
Генеральний директор

Працює в сільському господарстві – з 2002 року. В «Агропрайм Холдинг» прийшла в серпні 2009 року на посаду регіонального директора. З грудня 2010 року по теперішній час обіймає посаду Генерального директора ТОВ «Агропрайм Холдинг».

– Так сталося, що після розпаду колгоспів та радгоспів значна частина землі перейшла у власність селян. Багато з них, може, і хотіли би обробляти землю, але не мали для цього техніки, коштів, інших можливостей. І земля заростала бур’яном. Боляче було дивитись на це. Тоді і виникла ідея створити сільгосппідприємство. Так було створено ТОВ «Адоніс-Ізмаїл», яке зайнялося вирощуванням зернових на 2 тис. га орендованої землі в Ізмаїльському районі.

Лимар Василь Олександрович
Головний технолог

Народився на Кіровоградщині. В 1979 році закінчив Новомиргородський зоотехнічний технікум, потім Київський національний аграрний університет за спеціальністю «Зооінженер». Відтоді постійно у професії - майже 37 років. Контролює якість та своєчасність відвантаження продукції з племзаводу та відгодівельного комплексу.

Невтомно самовдосконалюється. Постійно знаходить нову інформацію про досягнення світових флагманів племінної справи та застосовує її на практиці. Постійний автор спеціалізованих аграрних видань, бажаний доповідач конференцій та семінарів у галузі племінного свинарства. 

 

Войтко Олена Василівна
Керівник відділу збуту

Народилася на Вінниччині. Закінчила Вінницький політехнічний технікум. У 2005-2008 роках керувала збутом на переробних підприємствах Одеської області.
В «Агропрайм Холдингу» з 2008 року. Відповідає на дзвінки замовників 7 днів на тиждень.
Максимально уважна до кожного клієнта, незалежно від обсягів закупівель. Завжди підбере найбільш вигідний варіант співпраці, запропонує прийнятну ціну та додасть спілкуванню жіночої чарівності. 

Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання