укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Фінзвітність
Племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» отримав золоту медаль за селекційну роботу у свинарстві
3 вересня, 2020  |  

За результатами міжнародної виставки «АГРО-2020», що відбулася 11-14 серпня у Києві, племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» у черговий раз було відзначено нагородами за високі досягнення у галузі свинарства.

 

Золоту медаль виставки у номінації «За високі досягнення в селекційно-племінній роботі у свинарстві» заслужено отримав головний технолог племзаводу Василь Олександрович, який вкотре наголошує, що найкраща генетика нічого не варта без належного менеджменту та умов утримання кнурів, свиноматок і поросят.

«Племінні тварини для нас — як діти. Нам не байдуже, отримають вони у покупця нормальний догляд чи ні. Відданість своїй справі, дотримання технологічних процесів — запорука продуктивності ферми. Важливо, щоб люди отримали прибуток з нашою допомогою і були задоволені результатом роботи», — каже головний технолог «Агропрайм Холдингу».

 

Продукція племзаводу «Агропрайм Холдингу» користується попитом на ринку України та за її межами. Комплексний підхід колективу «Агропрайм Холдингу» до реалізації продукції полягає у постійній консультаційній підтримці покупців племінних тварин з питань відбору, штучного осіменіння, годівлі, утримання тощо.

 

«Ми забезпечуємо наших партнерів не тільки тваринами, але й супроводом, консультаціями. Тому, незважаючи на чималу відстань, до нас приїжджають покупці і на кілька днів, і на тиждень, щоб повчитися, підтримують приязні стосунки. Крім того, у нас є менеджер із продажів, який постійно їздить Україною та відслідковує, як працює наше поголів’я, оперативно реагує на звернення», — зазначає Василь Олександрович.

також по темі
Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання