укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
про компанію
контакти
написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Біопаливо
«Агропрайм Холдинг» завіз нове поголів’я
10 лютого, 2014
 
На племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» прибули племінні свинки та кнури від французької генетичної компанії Gene+. Про це порталу PigUA повідомив головний технолог племзаводу Василь Лимар.
 
Вибір на користь генетики Gene+, яка є найбільшим французьким експортером племінних свиней, в «Агропрайм Холдинзі» пояснюють високими показниками генетики та підтвердженою адаптивністю тварин французької селекції до зміни умов утримання.
 
«Поголів’я високоякісне, відповідає нашим потребам. Плодовитість свинок сягає 16–17 живонароджених поросят на опорос. Тварини мають високі відгодівельні якості: досягають ваги 100 кг за 145 днів із забійним виходом 79–80%, при чому товщина шпику — 1–1,5 см, площа м’язового вічка — 57–58 мм. Це одні з найкращих показників в Європі, які відтепер ми будемо отримувати у себе, а також пропонувати господарствам, що купують у нас племінних тварин» — зауважив В. Лимар.
 
Завдяки завезеному поголів’ю племзавод «Агропрайм Холдинг» розраховує в 2014 році збільшити обсяги реалізації племінних тварин як спеціалізованим племінним, так і фермерським відгодівельним господарствам.
Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання