укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
про компанію
контакти
написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Біопаливо
"Агропрайм Холдинг" - лідер племінного свинарства України
24 вересня, 2014

ТОВ «Агропрайм Холдинг» – один із лідерів галузі свинарства України. За останні роки племінні свині племзаводу «Агропрайм Холдинг» стали основою батьківського стада більш ніж 350 свиногосподарств України. «Продукція має бути відмінною, а клієнт – задоволеним», – каже головний технолог підприємства Василь Лимар. Черга на продукцію племзаводу свідчить про те, що цей підхід втілений у життя.

 

Стабільно в трійці лідерів

 

Племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» входить до трійки найбільших постачальників племінних свиней в Україні. Має потужність 200 голів свиноматок, розташований неподалік від села Жовтневе Болградського району Одеської області. Спеціалізується на вирощуванні племінних свиней порід велика біла та ландрас французької селекції м’ясних генотипів. Висока якість генетичного матеріалу забезпечується поєднанням відмінної селекції, технологічних умов і природних складових.

 

Поголів’я

 

Постачальниками батьківського стада племзаводу є французькі генетичні компанії Nucleus та Gene+.

Компанія Nucleus є найбільшим постачальником племінних свиней на французькому ринку. Щорічно від племінного поголів’я Nucleus у Франції виробляється близько 150 тис. батьківських ремонтнихсвинок та 7 млн товарних свиней.

Компанія Gene+ є найбільшим французьким експортером племінних свиней.

Селекційні центри компанії розташовані у Франції, Іспанії та Канаді. В 2013 році від племінних тварин Gene+ в світі вирощено близько 12 млн товарних свиней.

Тварини для племінного розведеннязавозяться з-за кордону. Раз на два рокиповністю замінюються кнури, щоб не допустити інбридингу й отримувати спермутільки вищого ґатунку.

Від генетичного ядра на племзаводірозводяться в чистоті велика біла таландрас, які реалізуються племінним господарствам. Також на заводі отримуютьсвинок F1 (велика біла (материнська лінія)ландрас (батьківська лінія), яких продають товарним господарствам.

Підбір пар здійснюється тоді, колисвиноматку готують до запліднення.Фахівець контролює, щоб у її гніздах небуло слабких поросят, а кількість кнурцівне перевищувала кількість свинок, бо тампереважає батьківськаспадковість.

Дослідами підтверджено: поголів’я,отримане від генетичного ядра на племзаводі«Агропрайм Холдинг», відтворюєпоказники продуктивності батьківськихтварин мінімум упродовж 3-х поколінь.

 

Як це виглядає на практиці

 

Наприклад, у сімействі 10свиноматок, три з яких кращі.Підбирають їм цінних кнурів:не одного на всіх, а кожнійокремо. Тоді дивляться, відякого союзу отримаютьнайкраще поголів’я. Це поголів’я реалізують покупцям.

 

Покупці продукції

 

Покупці продукції племзаводу – цебільше 350 племінних і товарних господарств усіх областей України.Маточне поголів’я племзаводу «Агропрайм Холдинг» забезпечує покупцям формування високопродуктивногобатьківського стада. Це, в свою чергу,дає можливість отримувати добрийфінансовий результат на виробництві.

У 2013-му племзавод «АгропраймХолдинг» реалізував стороннім покупцям 1700 голів племінного молодняка.Ще 600 голів було поставлено на власнийвідгодівельний комплекс.

Розмір партій, що відвантажуються,– від 1 до 300 голів. Майже всі покупці - постійні, оскільки задоволені якістю продукції та консультаційною підтримкою фахівців племзаводу.

З 2013 року продукція племзаводуреалізується як всередині країни, так і наекспорт, у Молдову. Можливісамо вивізабо доставка тварин до господарствапокупця спеціалізованими скотовозамипідприємства.

Графік відвантаження планується зурахуванням погодних умов з метою забезпечення мінімального стресу для тварин під час транспортування.

 

Експертна думка

 

Василь Волощук, професор, докторсільськогосподарських наук, директорІнституту свинарства і АПВ НААНУкраїни:

– Племзавод «Агропрайм Холдинг»– один із кращих в Україні з багатьохракурсів: за генетичним потенціалом тварин, за рівнем технологій таобладнання,за підбором персоналу та організацієювиробництва.

Співпрацюємо з ним у питаннях промислового схрещування. За час співпраці переконалися: за рахунок різноманіття ліній та сімейств тварин, представлених у племзаводі, можемо отримувати добрий гетерозисний ефект, а це 10-15% додаткової продукції за рахунок збагачення спадковості нащадків. Відповідно, це підвищення ефективності і племінного, і товарного свинарства.

Також дослідами підтверджено, що тварини, яких поставляє племзавод, однаково добре адаптуються в усіх областяхУкраїни.

 

-       Переваги племзаводу

Лідерство в галузі племзаводу «Агропрайм Холдинг» забезпечують висока якість поголів’я в поєднанні з клієнтським сервісом.

 

-       Відмінна генетика

Відсутність гена стресу, гіперплодовитістьсвинок, скоростиглість поросят,високий забійний вихід м’яса,мінімальна товщина шпику.

 

-       Високий статус здоров’я

Племзавод вільний від захворювань. Усі тварини проходять імунізацію, діє жорстка система моніторингу епізоотичного стану.

 

-       Прийнятні ціни, гнучкацінова політика

Вартість ремонтної свинки, якщо імпортувати її з Франції, складає 600-700 євро, кнурця - 1500-2000 євро. Ремонтні свинки, отримані від тварин батьківських ліній на племзаводі «Агропрайм Холдинг», гарантовано продукують батьківські якості, але коштують 200-300 євро.

 

-       Транспортний супровід

Налагоджено транспортуванняспеціалізованим транспортом племзаводуяк великих (150-200 голів), такі малих (3-5 голів) партій племіннихтварин.

 

-       Консультаційний супровід

Клієнтам надаються безкоштовні консультації на період адаптації придбаних племінних тварин у господарствах. Фахівці племзаводу проводять майстер-класи для покупців з технологій утримання тварин.

 

Ринкові підходи

 

Євгенія Агапова, професор, доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри технологій виробництва тапереробки продукції тваринництва Одеського державного аграрногоуніверситету:

– Із ТОВ «Агропрайм Холдинг» нашуніверситет працює з 2008 року. Разомрозробили селекційний план племінногозаводу з розведення великої білої породи. Для цього вивчили все поголів’я, починаючи з завезеного первинно, проаналізували генеалогічну структуру стада, щоб вибрати найбільш цінні генотипи і, розмножуючи їх, формувати стабільний генофонд.

Головна перевага «Агропрайм Холдингу» – вони не тільки вирощують тапродають якісне поголів’я, а й даютьтехнологію, тобто вчать людей заробляти. Це новий підхід, потрібний длянинішнього ринку.

 

Відгуки клієнтів

 

Тетяна Стрижак, науковий консультант ТОВ «Агро-Сервіс» (с. Горохів Яр,Чугуєвський район, Харківщина):

– Племінний репродуктор ТОВ «Агро-Сервіс» був укомплектований кнурамипороди Ландрас французької селекціїплемзаводу «Агропрайм Холдинг».

Показники продуктивності високі.Середній добовий приріст - 770-860 г, вікдосягнення живої ваги 100 кг – 172-175днів, є навіть за 155 днів.Показники за відтворювальними якостями теж високі. Багатоплідність - 12-14поросят на один опорос, маса гнізда принародженні - 15 кг, жива вага поросят усередньому становить 1,4-1,6 кілограми.

Головна відмінність цих тварин іїхнього чистопорідного молодняка –це дуже висока стресостійкість. Свиніне полохливі, спокійно приймають всісанітарно-ветеринарні обробки. Кнури швидко привчаються до садки нафантом та дають повноцінний еякулят.Дорослі кнури-виробники беруть участьу заготовці спермопродукції на станціїштучного осіменіння. Обслуговуючийперсонал працює з ними без остраху.

Кнури-виробники просто ідеальні.Дуже задоволені продукцією і рекомендуємоїї іншим господарствам.

 

Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання