укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
про компанію
контакти
написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Біопаливо
«Агропрайм Холдинг» оновив поголів’я на племзаводі
5 лютого, 2016

Племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» у середині грудня минулого року планово оновив поголів’я. Із Франції прибули племінні кнури порід Велика Біла та Ландрас селекції генетичної компанії Gene+. Дотримання графіку оновлення поголів’я – один із факторів, який дозволяє племзаводу залишатися лідером галузі у непростий для неї час.

 

Нагадаємо, племзавод уперше завіз племінне поголів’я  від Gene+ у 2014-му році - вже через півроку покращили всі кількісні та якісні показники свинок і кнурців, яких племзавод реалізує покупцям. Тож оновлювати стадо вирішили вже перевіреною генетикою. Цього разу взяли по 5 кнурів та 10 свинок батьківських ліній Великої Білої та Ландрас на племзавод та по 7 кнурів  Дюрок і Musclor на відгодівельний комплекс.

 

Головний технолог ТОВ «Агропрайм Холдинг» Василь Лимар підкреслює високу стресостійкість та адаптивність тварин французької генетики.

 

«У нинішній, не кращий, прямо скажемо, для свинарства час, навіть великі господарства намагаються максимально здешевлювати раціони. Тим паче, фермерські господарства, яким стає все складніше забезпечувати якісне харчування на відгодівлі. Тому адаптивність тварин, яка безпосередньо впливає на прирости при зміні умов утримання, є важливим фактором», – зауважив спеціаліст.

 

Наразі всі кнури пройшли карантин та введені в основне стадо. Кожен з кнурів-нащадків, яких племзавод реалізує покупцям, отримує власний індекс продуктивності та може виробити більше 1000 спермодоз на рік. Таким чином, одного кнура-виробника достатньо для оновлення крові невеликого фермерського господарства. За рахунок використання генетичних якостей плідника покращуються якісні показники свиноматок, збільшується багатоплідність та молочність.

 

На племзаводі плодовитість свинок сягає 14 живонароджених поросят на опорос. Свині мають високі відгодівельні якості: досягають ваги 100 кг за 155-165 днів із забійним виходом 79–80%, при чому товщина шпику – 1-1,5 см, площа м’язового вічка – 57-58 мм.

 

Аналізуючи продажі минулого року і замовлення на поточний рік, пан Лимар констатує збільшення попиту на гібридну свинку F1 (Велика Біла /материнська лінія/ х Ландрас /батьківська лінія/).

 

«Помісні ремонтні свинки та кнурці безпроблемні у введенні в стадо, легко адаптуються до змін умов утримання та годівлі без втрат продуктивності. Тому і користуються підвищеним попитом» – пояснює В.Лимар.

 

 

Журнал "Прибуткове свинарство", №1, лютий 2016 р.

Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання