укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
про компанію
контакти
написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Біопаливо
Фахівці ТОВ "Агропрайм Холдинг" допомагають фермерам розвивати власне виробництво
26 березня, 2018

В кінці лютого у Києві пройшла масштабна Міжнародна агропромислові виставка «AgroAnimalShow-2018». У виставці взяли участь близько 500 провідних компаній галузі тваринництва та птахівництва, в тому числі 150 іноземних з 20 країн світу. Офіційно виставку відвідали близько 17 тисяч відвідувачів.

 

Виставка «Agro Animal Show» присвячена сучасним технологіям у тваринництві. На ній були представлені новинки техніки та обладнання, науково-технічні розробки для ферм і господарств різних розмірів.

 

Виробники сільськогосподарської продукції могли знайти на виставці все необхідне для розвитку свого бізнесу. Фермери — побачити нові корми, ветеринарні препарати, техніку для утримання та годування тварин. Консультанти з провідних іноземних компаній на семінарах ділилися досвідом ведення рентабельного тваринництва.

 

Українських виробників на виставці представляли і наші земляки – племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг». На сьогодні фахівці цього підприємства є одними з небагатьох в Україні, хто веде селекційну роботу у галузі свинарства. Вона спрямована на адаптацію високопродуктивних свиней французької селекції до умов України. Відтак, дає змогу заробляти українським фермерам на вирощуванні товарних свиней.

 

На племзаводі «Агропрайм Холдинг» раз на два роки імпортують так званих «прабатьківських» свинок та кнурів із Франції. Такі тварини мають певні генетичні показники, потрібні для покращення продуктивних якостей: багатоплідність, збільшений вихід м’яса, скоростиглість, покращена конверсія корму. Потім селекціонери племзаводу закріплюють ці якості у потомстві, яке і пропонують для оновлення материнських стад господарствам різних форм власності, від невеликих ферм до промислових комплексів.

 

Вартість племінної свинки, якщо імпортувати її з Франції, складає 600-700 євро. А свинки, отримані від тварин батьківських ліній на племзаводі «Агропрайм Холдинг», гарантовано продукують якості своїх батьків, але коштують 250 євро. Таким чином, вигода для фермерів очевидна. У 2017 році На племзаводі отримали на 1 свиноматку 30 голів поросят приплоду та продали різним господарствам України 1860 голів свинок і 126 кнурців.

 

«З кожним роком на аграрних виставках все більше іноземних компаній, які пропонують поставку в Україну племінних тварин. Але їх ціна непід’ємна для фермерських господарств. Тому в останні роки ми особливу увагу приділяємо селекції кнурів та ремонтних свинок. Наші тварини не поступаються імпортним по продуктивності, але доступні по ціні. Це дає можливість фермерам розвивати власне виробництво». – каже головний технолог племзаводу Василь Лимар.

 

Селекційні плани для племзаводу «Агропрайм Холдинг» розробляє Інститут свинарства Національної академії аграрних наук України. Його директор Василь Волощук каже, що «Агропрайм Холдинг» досягає високих результатів у селекції завдяки фахівцям, які працюють у селі Каракурт. Технологи племзаводу займаються практичною і науковою роботою, а спеціалісти з догляду за тваринами забезпечують високу якість утримання і належні санітарні умови.

 

Сьогодні у тваринництві ООО «Агропрайм Холдинг»і працює 72 спеціалісти. «Це, по перше, дійсно фахівці своєї справи, по-друге, колектив однодумців, з якими можна доводити, що в Україні є величезний потенціал для розвитку власного виробництва», – завершує нашу розмову Василь Олександрович.

 

Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання