укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство
«Агропрайм Холдинг» віддає перевагу свиням французької генетики
22 червня, 2021

«Агропрайм Холдинг» раз на два роки оновлює кнурів-плідників — закуповує французьку генетику. Про це розповів головний технолог компанії Василь Лимар.


«З ними працюємо з самого початку заснування племінного господарства, з 2008 року, — зазначив він. — Тварини високопродуктивні, у них відсутній ген стресу, вони мають чудові м’ясні якості, високий статус здоров’я».


За словами Василя Лимаря, приплід від ландраса дуже однорідний, новонароджені поросята мають високу вагу — 1,2-1,4 кг. Свиноматки самі вигодовують своїх поросят, і саме на цих добрих материнських якостях і високій молочності компанія концентрує свою увагу.


Велика біла порода у французькій селекції теж плодовита й добре окупає корм високими приростами.


«На племінному заводі ми стабільно отримуємо 30-32 порося на рік на основну свиноматку. Помісі першого покоління (F1) дають чудові показники щодо багатопліддя, молочності й підтримують відтворювальні якості до шостого-восьмого опоросу», — розповів Василь Лимар.


На товарному комплексі свинки F1, покриті кнурами дюрок, дають якісних відгодівельних поросят із добрим співвідношенням високих темпів росту й низькою конверсією корму і за максимально якісних показників під час забою.


«Тобто маси 110 кг наші поросята досягають за 156-158 днів, а конверсія корму становить 2,7 на кілограм приросту, — пояснив він. — Окрім того, однорідність туш і якість м’яса задовольняє вибагливих покупців».

Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання