укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Фінзвітність
Зернові

Основними зерновими культурами, що вирощуються ТОВ «Агропрайм Холдинг», є озима пшениця та озимий ячмінь.

 

Сортова політика

Зміна клімату в останні роки, зокрема, підвищення середньорічних температур та збільшення ризику посухи, вимагають вирощування інтенсивних високопродуктивних сортів зернових нового покоління селекції. Ми використовуємо сорти пшениці Богемія, Аптіго, Дагнар, Кубус, Практик, Юлія, а також сорти озимого ячменю Галактіон і Хайлайт. Також підприємство використовує сорти озимої пшениці селекції Одеського селекційно-генетичного інституту: «Шестопалівка», «Українка Одеська», «Вікторія Одеська», «Пошана» і «Куяльник». Всі вирощувані нами сорти посухостійкі, високоврожайні та максимально пристосовані до умов Бессарабії.

 

Врожайність
Вирощування сортів першої репродукції та елітних сортів пшениці в поєднанні з комплексом агротехнічних заходів дозволяє нам отримувати високі врожаї.

 

Середня врожайність зернових культур по підприємству є однією з найвищих по Одеській області. Так, середня врожайність озимої пшениці становить приблизно 50,7 ц/га.

 

 

Якісні показники зерна

Дотримання норм агротехнологічного процесу, обробка посівів проти шкідників та хвороб, збирання врожаю вчасно та в стислі терміни забезпечують високу якість зерна. Більше 90% зібраного зерна - продовольче.

 

ТОВ «Агропрайм Холдинг» бере участь у формуванні державного та регіональних запасів зерна, співпрацюючи з Аграрним фондом України.

 

Відділ реалізації продукції рослинництва працює з українськими споживачами та на експорт. Забезпечуємо переважну більшість базисів поставки.

Високі показники врожайності забезпечуються тим, що ми використовуємо:
  • передові інтенсивні технології
  • сучасну техніку на кожному етапі виробництва
  • високопродуктивний посівний матеріал
  • якісні засоби захисту рослин.
Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання