укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
Про компанію
Контакти
Написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Фінзвітність
Виробничі потужності

До складу комплексу входять 6 цехів по утриманню і відгодівлі свиней. Материнське стадо на комплексі складається з 1300 свиноматок, з яких 540 поставлені компанією JSR Genetics (Великобританія), а 760 — поставив власний племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг».

 

Ядро материнського стада складають помісні свинки першого покоління та чистопорідні кнурці порід Велика Біла та Ландрас французької селекції. Товарні свинки та кнурці, отримані від такого материнського ядра, досягають живої маси 100 кг за 165-170 днів при витраті кормів на 1 кг приросту 2,8-3,0 кормових одиниці.
 

Основні виробничі показники племзаводу

 

 

 

Раціон кормових сумішей свиней на відгодівлі складається на 96% з зернових, зернобобових та силосних культур, що вирощуються ТОВ «Агропрайм Холдинг». Інші компоненти кормосумішей не перевищують 4% загального обсягу кормів. Такий підхід гарантує виробництво екологічно чистого м’яса, що відповідає міжнародним стандартам безпеки харчових продуктів.

 

Свинокомплекс має власний комбікормовий цех потужністю 40 тонн кормосумішей на добу. Передбачено виготовлення 6 варіантів кормосумішей для всіх категорій тварин, що утримуються на комплексі. Автоматична система керування виробництвом та подачею кормів дозволяє максимально точно витримувати добовий режим годування тварин, що забезпечує досягнення запланованої живої ваги в точно визначені терміни. Комплекс також має власний елеватор виробництва фірми «BROCK» (США), який забезпечує річний запас зернових для виготовлення кормів.

Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання