укр rus
Рослинництво
/
Тваринництво
Інформація про замовлення
Контакті дані
Додаткова інформація
по відправленню замовлення наші
представники зв′яжуться з вами
упродовж 1 робочого дня
про компанію
контакти
написати нам
ЗMI про нас
Рослинництво Племінне свинарство Товарне свинарство Біопаливо
Досвід, знання і любов до землі
12 грудня, 2015

5 грудня 2015 року одному з найбільших сільгоспвиробників Бессарабії, ТОВ «Агропрайм Холдинг», виповнилося 10 років. У Будинку культури Ізмаїльського району відбувся святковий вечір з нагоди ювілею підприємства. Вітати передовиків і ветеранів господарства приїхали почесні гості зі столиці, керівники сільських громад, представники районних державних адміністрацій області.

 

Редакція телепрограми «Україна Аграр­на» подарувала «Агропрайм Хол­дингу» документальний фільм про створення та становлення підприємства. Збирання першого врожаю, будівництво елеватора і тваринницьких комплексів, запуск об’єктів в експлуатацію, нарощування потужностей – крок за кроком згадувалися віхи великого шляху, наповненого працею, переживаннями, радістю звершень.

 

Історія почалася 2005 року з колективу із трьох чоловік, які взяли в обробку 500 га землі. А зараз в «Агропраймі» трудяться 600 працівників, і 6500 пайовиків довірили їм обробляти 24000 га землі.

 

Співробітники «Агропрайму» по праву можуть пишатися своїми досягненнями за ці десять років. На полях підприємства вирощено понад півмільйона тонн сільськогосподарської продукції. Зокрема, 255 тисяч тонн озимої пшениці, 95 тисяч тонн ячменю, 78 тисяч тонн ріпаку, 41 тисяча тонн соняшнику. На найбільшому в Одеській області свинокомплексі за три роки вироблено понад 10 тисяч тонн свинини. Племінний завод «Агропрайм Холдингу» вважається найкращим в Україні, постачаючи свою продукцію не тільки до всіх областей країни, але й за кордон.

 

Тваринників підприємства приїхав вітати директор Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, професор, доктор сільськогосподарських наук Василь Михайлович Волощук. Він привіз несподіваний сюрприз: щойно випущений новий підручник зі свинарства для вишів України, багато розділів у якому написано на підставі досвіду «Агропрайм Холдингу». На обкладинку підручника винесено панорамне фото свинокомплексу в Жовтневому – як еталон сучасного підприємства, що відповідає європейським стандартам виробництва й безпеки. Таке визнання заслуг наших земляків наповнило всіх присутніх гордістю за Одещину.

 

Представники районних управлінь агропромислового розвитку у своїх вітаннях відзначили досягнення рослинницьких підрозділів господарства. Завдяки впровадженню сучасних агротехнологій фахівцям «Агропрайм Холдингу» вдалося розвіяти міф про те, що Бессарабія є зоною ризикованого землеробства. Стабільні високі врожаї, які одержує підприємство, доводять, що потенціал землеробства на півдні області величезний. Потрібно тільки правильно організувати виробництво й мати такий досвід, знання та любов до землі, як у агрономів «Агропрайму». Та ще таких комбайнерів, як, наприклад, Петро Степанович Мичиняну, у якого на рахунку тисячі гектарів зібраного врожаю.

 

Багато ще добрих і теплих слів звучало на адресу працівників і керівників підприємства. Зі щирою вдячністю за постійну участь у житті сільських громад, систематичну допомогу в утриманні соціальних об’єктів виступали керівники сільських громад, на території яких працює «Агропрайм». Таких сіл зараз дванадцять у п’ятьох районах області – Ізмаїльському, Болградському, Тарутинському, Саратсь­кому і Арцизькому.

 

Вітати агропраймівців зі святом приїхали колективи художньої самодіяльності з усього Ізмаїльського району – з Утконосівки, Кам’янки, Кислиці, Багатого, Старої Некрасівки та Нової Некрасівки. У концертній програмі співучі молдавські пісні чергувалися з запальними болгарськими танцями, а гуморні одеські куплети змінювали ліричні українські пісні. У багатьох колективах співають і танцюють працівники «Агропрайму». Усі присутні наочно переконалися, який багатий на таланти багатонаціональний бессарабський край. А деяким гостям свята навіть удалося здивувати артистів прекрасними вокальними даними.

 

Підбиваючи підсумки «двох перших п’ятирічок» підприємства, генеральний директор Лариса Іванівна Ігнат іще раз підкреслила, що всіма досягненнями «Агропрайм Холдинг» зобов’язаний передусім людям, які працюють у господарстві. Передовиків було нагороджено коштовними подарунками та преміями. Особливо тепло вітали ветеранів підприємства, які працюють практично з перших днів. Це Іван Антонович Петков, Олена Дмитрівна Янчева, Микола Федосійович Сагайдак, Віктор Геннадійович Баранов, Валентина Євгенівна Тихнева.

 

Ми долучаємося до всіх вітань, які звучали цього знаменного вечора на адресу ювіляра. І бажаємо «Агропрайм Холдингу» хороших урожаїв, подальшого розвитку, упевненості в завтрашньому дні.

Інвестиційні проекти:
  • налагодження виробництва продукції рослинництва
  • будівництво племінного репродуктору на 200 голів свиноматок
  • будівництво відгодівельного комплексу потужністю 24 000 голів свиней на рік
  • виробництво біопалива з відходів сільськогосподарського виробництва.Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання